دوشنبه, 13 آذر 1402
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ 
شهردار بستك و اعضای شورای اسلامی شهر با شهروندان محله شبانه روزی دیدار كردند ؛
محمد عرفانی به عنوان "شهردار محله " محله شبانه روزی شهر بستك انتخاب شد / طرح« شهردار محله» طرحی برای توسعه و توازن خدمات دهی شهری با مشارکت مردم و اهالی همچنان ادامه دارد*

🌀 شهردار بستك و اعضاي شوراي اسلامي شهر با شهروندان محله شبانه روزی ديدار کردند ؛

💠 *محمد عرفانی به عنوان "شهردار محله " محله شبانه روزی شهر بستك انتخاب شد / طرح« شهردار محله» طرحی برای توسعه و توازن خدمات دهی شهری با مشارکت مردم و اهالی همچنان ادامه دارد*

⭕️به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي و شهرداري بستك، امشب مرتضي ايرانمنش شهردار بستك به اتفاق اعضاي شوراي اسلامي در محل مسجد محله شبانه روزی با شهروندان اين محله ديدار و گفت و گو كردند.

◽️در اين ديدار ضمن بررسي مسائل و مشكلات محله و راهكارها و پيشنهادات و درخواستهاي مردم محله "شهردار محله " نيز انتخاب شد. 

◽️شهردار بستك در اين ديدار ضمن تشریح عملکرد شهرداری و شورا در دوره ششم خطاب به شهروندان گفت: از مردم محله كه ما را دعوت كردند كمال تشكر را دارم، هدف از این دیدار ها شنیدن دغدغه های مردم محله می باشد.وجود ما در جمع مردم محله باعث انگیزه خواهد شد تا مردم عملکرد شهرداری و شورا را راحتتر درک کنند. 


◽️ترکی نائب رئيس شوراي اسلامی شهر بستك بيان كرد:هدف از حضور ما در محلات تعامل، همدلي و صميمانه گفت و گو كردن با مردم است.

◽️مجتبي ايرانمنش عضو شوراي اسلامي شهر : خدمت به بندگان خدا نزد خداوند عبادت است.تلاش ما این است که شهروندان که در واقع همشهریانمان هستن از ما راضی باشند.پیگیر دغدغه های مردم هستیم.

◽️عماد ابراهيم پور عضو شوراي اسلامي شهر:ان شاءالله به یاری خداوند و همراهی مردم با مجموعه شهرداری و شورای شهر محلات را بهتر از پیش آباد کنیم.

◽️در پايان شهردار و شورای شهر با مشورت شهروندان محله محمد عرفانی از فرهنگیان بازنشسته را به عنوان شهردار محله انتخاب کردند.

◽گفتنی است ادامه دیوار حفاظتی ، تملک زمین و احداث پارک محله ای ، آسفالت کوچه و معابر و همچنین ساماندهی سطل های زباله و نهال کاری از دغدغه های اصلی مردم محله بود که مقرر شد با پیگیری های شوراي اسلامي و شهرداري بستک در جهت تحقق این دغدغه های برنامه ریزی و گام برداشته شود .امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0