دوشنبه, 4 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۴:۳۹:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ 
    /  3
بازدید آقای دكتر كوشش تبار مدیر كل محترم دفتر اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریهای كشور و آقای مهندس صادقی پور مدیركل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان از شهر بستك.
بازديد آقاي دكتر كوشش تبار مدير كل محترم دفتر اقتصادي و خدمات مالي سازمان شهرداريهاي كشور و آقاي مهندس صادقي پور مديركل محترم دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري هرمزگان از شهر بستك.
بازديد آقاي دكتر كوشش تبار مدير كل محترم دفتر اقتصادي و خدمات مالي سازمان شهرداريهاي كشور و آقاي مهندس صادقي پور مديركل محترم دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري هرمزگان از شهر بستك.
در اين ديدار كه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر مهمانان را همراهي مي نمودند،مديركل اقتصادي سازمان شهرداريهاي كشور ،از مشاركت خيرين و نيز اجراي نمادهاي بومي و بستكي و حفظ و احياي هويت اصيل معماري بستكي تقدير نمودند و اين امر را الگويي مناسب براي ساير شهرداريهاي كشور دانستندو بر لزوم اطلاع رساني در خصوص اقدامات مهم صورت گرفته در بستك، خصوصا در بخش احياء و ايجاد نمادهاي هويتي شهري،در سطح كشور تاكيد كردند.
آقاي دكتر كوشش تبار با توجه به زيرساختهاي ايجاد شده در بخش درمان و كمكهاي خيرين و وجود پزشكان متخصص و فوق تخصص بستكي،تاكيد نمودند بستك داراي ظرفيت تبديل شدن به پايگاه مهم توريست درماني در جنوب كشور و استان هرمزگان است و تاكيد كردند مديران شهرستان و شهر بستك، اين موضوع را در دستور كار قرار دهند.
ايشان همچنين از فعاليتهاي گسترده شهرداري و شوراي شهر و توجه به همه حوزه ها از جمله فضاي سبز،پيشگيري از وقوع سيلاب در شهر و پيگيري جهت ايجاد ديوار حفاظتي ،توجه به حوزه گردشگري ،توسعه معابر و بلوارها و ... تشكر نمودند و جهت همكاري با شهرداري بستك در خصوص اختصاص تسهيلات قول مساعد دادند.
همچنين آقاي مهندس صادقي پور مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري هرمزگان كه مدت زمان كوتاهي از حضور ايشان در جايگاه مديريت شهرداريها و شوراهاي استان مي گذرد، حقيقتا اقدامات ارزنده اي در سطح استان براي پويايي ، پيشبرد كارها و كليه امورات شهرداريهاي استان صورت داده اند، ظرفيتهاي بسيار خوبي كه در شهر بستك وجود دارد را به عنوان فرصتي ارزشمند براي خدمت به مردم دانستند و فعاليتهاي صورت گرفته را مثبت ارزيابي نمودند و از وحدت و همدلي بين مردم بستك، اعضاي شورا و مجموعه شهرداري ابراز خوشحالي نمودند و با توجه به اقدامات صورت گرفته قول مساعد جهت همكاري و رفع موانع پيش روي شهرداري دادند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0