چهارشنبه, 8 تير 1401
  • ساعت : ۲۲:۳۱:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ 
پیام تبریك شهردار بستك به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس
پیام تبریک شهردار بستک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس سید بدر آل عبایی شهردار بستک در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را تبریک گفت.
پیام تبریک شهردار بستک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

سید بدر آل عبایی شهردار بستک در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری بستک، در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
آغاز ماه مهر، آغاز رویش اندیشه های متعهدانه در مدارس این سرزمین اسلامی است و مهرماه یادآور شور، شعف، جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.
امروزه ارتقای نظام آموزش و پرورش به عنوان بستر رشد و آگاهی انسان ها از مهم ترین شاخص های توسعه محسوب می شود و تربیت نیروی انسانی متعهد و کاردان یک هدف اساسی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
اینجانب شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی اصحاب تعلیم و تربیت، اساتید و معلمان دلسوز و زحمتکش و دانشجویان و دانش آموزان پرتلاش شهرستان بستک که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم، خلاق و پایبند به ارزشها و اخلاق، گامهای موثری بر می دارند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم در سال جدید با فتح قله های رفیع کامیابی و پیروزی و با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.

سید بدر آل عبایی
شهردار بستک

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0